bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 października 2021
  • wyświetleń: 1672

Zmarł Dariusz Pegza, pracownik BBOSiR i krótkofalowiec

Odszedł Dariusz Pegza, pracownik Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Był zapalonym krótkofalowacem. Swoją pasję wyjorzytywał m.in. na Krecie czy w Gruzji, skąd z podobnymi mu zapaleńcami wysyłał sygnały, testując tego typu łączność w sytuacjach kryzysowych, jak trzęsienia ziemi czy powodzie.

Zmarł Dariusz Pegza, pracownik BBOSiR i krótkofalowiec
Zmarł Dariusz Pegza, pracownik BBOSiR i krótkofalowiec · fot. UM Bielsko-Biała


Te wyprawy zawsze miały charytatywny charakter, krótkofalowcy zachęcali do udzielania wsparcia bielskiemu Szpitalowi Pediatrycznemu czy konkretnej potrzebującej osobie. Krótkofalowcy promowali także nasze miasto i region.

- W piątek 8 października zmarł nagle nasz kolega Dariusz Pegza. Człowiek kochający życie i podróże, mający mnóstwo planów. Mąż, ojciec, lubiany i szanowany kolega, pracownik BBOSiR… Msza Święta odbędzie się 16 października w kaplicy cmentarnej w Dąbrowie Górniczej (ul. 11 Listopada), następnie pożegnamy Darka na pobliskim cmentarzu, skąd wyruszy w swoją ostatnią niezaplanowaną podróż.- czytamy na stronie Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.