bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 października 2021
  • wyświetleń: 560

Włoska kawiarnia w Kętach - Bar Caffe Buon Giorno

Materiał partnera:

Poznaj wyjątkowe miejsce na kawę, spotkanie i rozmowę. W Bar Caffe Buon Giorno znajdziesz inspirację oraz motywację do działania.

Whitpress


Kawiarnia z włoską dusząSłońce, mnóstwo roślin, kolorów i uśmiechnięci ludzie to zwykle pierwsze skojarzenia wiążące się z przepiękną i klimatyczną Italią. Włosi słyną z gościnności, optymizmu oraz charyzmy. Wszystkie te cechy odnajdziesz w kawiarni Buon Giorno w Kętach. Lokal ten jest pierwszą w Polsce klubokawiarnią pod patronatem Klubu 555 Fryderyka Karzełka. Nazwa klubu pochodzi od godziny 5:55, o której Fryderyk Karzełek - trener świadomego życia prowadzi transmisje live dotyczące samooceny, rozwoju osobistego, wspierając dziesiątki tysięcy ludzi. W Buon Giorno możesz obejrzeć te wystąpienia na dużym ekranie.

Poza tym odbywają się tu cykliczne spotkania z mentorami Klubu 555, wspierającymi osoby ambitne, ale również te, którym brak pewności siebie, by śmiało marzyć. W przygotowanym kąciku zakupisz książki rozwojowe i klubowe gadżety.

Bar Caffe Buon Giorno to kawiarnia dla osób ceniących sobie miejsca pełne inspiracji. Jeśli szukasz lokalu, w którym podadzą Ci kawę, wypijesz ją szybko scrollując ekran swojego telefonu, to nie tutaj. Buon Giorno jest miejscem, w którym możesz się na chwilę zatrzymać, rozejrzeć wokół i pogrążyć w marzeniach. To także świetny punkt do spotkań towarzyskich, wymiany poglądów, zwierzeń, porad, integracji i zwykłej rozmowy.

Whitpress


A może ciacho do tego?W Bar Caffe Buon Giorno wypijesz niebywale aromatyczną kawę, herbatę lub gorącą czekoladę, lecz czym byłyby one bez czegoś słodkiego? Kawiarnia oferuje oryginalne włoskie wypieki i przekąski. Spróbuj puszystego Cornetto maślanego z kremem lub nadzianego rogalika. Daj się ponieść włoskim smakom, przymknij oczy i poczuj przez chwilę muśnięcie sycylijskiego słońca na swojej skórze.

To miejsce dla miłośników Italii, ale także smakoszy, łasuchów oraz wszystkich tych, którzy lubią sobie czasem sprawić przyjemność.

Buon Giorno na wieczorne spotkaniaBuon Giorno to także popularne miejsce spotkań przy drinku. Na takie okazje wybierz z karty piwo, włoskie wino, likier, prosecco lub coś mocniejszego. Do tego deska serów, wędlin, wytrawne cornetto lub panino i miłe towarzystwo znajomych lub drugiej połówki. Pełen optymizmu, naładowany pozytywną energią personel zadba o przyjazną atmosferę i niepowtarzalny włoski klimat.


Profesjonalne ekspresy do kawy renomowanych firmW Buon Giorno Caffe napijesz się wybornej kawy z najwyższej jakości ekspresów. Są to urządzenia włoskich marek La Cimbali i Casadio dedykowane punktom gastronomicznym. Jeśli chcesz mieć jeden z nich w swoim lokalu, możesz złożyć zamówienie przez stronę Bar Caffe Buon Giorno. W ofercie znajdziesz ekspresy automatyczne, tradycyjne oraz młynki do kawy.

Obie marki ekspresów posiadają na rynku świetne recenzje, a napar w nich przygotowany jest napojem, po który klienci chętnie wracają. Kawa odgrywa dla Włochów bardzo ważną rolę. Nie służy tylko pobudzeniu, ale przede wszystkim skłania do zatrzymania się na chwilę, refleksji oraz nawiązania relacji z innymi.

Jeśli ta klubokawiarnia nie jest Ci jeszcze znana, koniecznie sprawdź, dlaczego inni goście wystawiają jej same pozytywne opinie. Wyszukaj Bar Caffe Buon Giorno na Facebooku i bądź na bieżąco z menu oraz wszystkimi wydarzeniami. Do zobaczenia w Buon Giorno!